Naše televízie sú vybavené celou radou inteligentných funkcií a technológií, ktoré Vám majú uľahčiť používanie televízie.

Prehľad tých najužitočnejších nájdete tu:

1. TV Anywhere

Sledujte TV vysielanie z Vašej televízie alebo nahrané záznamy prestredníctvom Vášho smartphonu, či tabletu

Táto inovatívna funkcia Vám dáva prístup k televízii z tabletu alebo telefónu z ľubovoľného miesta. * Vďaka tomu si môžete na televízore nastaviť nahrávanie alebo streamovať živé prenosy či nahraný obsah z televízie do inteligentného zariadenia- aj keď ste mimo domova. Stačí Vám k tomu len internetové pripojenie, takže už nikdy neprepásnete obľúbený program.

*V závislosti na podmienkach siete a vysielania nemusí byť táto funkcia k dispozícii.

2. In House TV Streaming

Sledujte televízne vysielanie v ktorejkoľvek miestnosti bez anténnej zásuvky

Časy, kedy bolo nutné umiestniť každý televízor v domácnosti blízko anténnej zásuvky sú preč. Funkcia In- House TV Streaming prevádza pozemné, satelitné alebo káblové vysielanie na internetový stream, ktorý je možné zasielať pomocou smerovača. Opbľúbené televízne programy tak môžete sledovať kdekoľvek na druhom „klientskom“ televízore a ďalších zariadeniach.

*Táto funkcia nemusí byť použiteľná v prípade nestabilnej siete alebo s určitým obsahom.

3. Quad Core Pro

Pohodlné ovládanie inteligentných funkcií s rýchlym spracovaním

Štvorjadrový processor analyzuje a spracuváva funkcie Beyond Smart. Tento model predstavuje špičku v odvetví televízorov. Dokáže súčasne rýchlo spustiť viac procesov a dosahuje tak dramatické vylepšenie výkonu spracovávania. Umožňuje plynulé prehrávanie videí na internete a spúšťanie i používanie aplikácií.

4. My Home Screen 2.0

Rýchly, intuitívny prístup len k obsahu, ktorý Vás zaujíma

Nová úvodná obrazovka využívajúca systém Firefox umožňuje jednoduchý a intuitívny prístup k Vami zvolenému obsahu. Pomocou jednoduchého rozhrania si môžete jednoducho “pripnúť“ Vaše obľúbené položky do základného menu. Môžete mať tak rýchlo prístup k obľúbeným nahrávkam na Vašom disku, webovým stránkam a pod.